Çocuk Grupları

Anasayfa / Çocuk Grupları

Junior Courses

Junior programlarımızda öğrencilerimizin uluslararası standartlarda İngilizce öğrenmeleri amaçlanmıştır. Bu amaç doğrultusunda programlarımız bir akademik yılı kapsayan 5 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştirme imkanı bulacaklardır.

 

Junior eğitim programlarımızda, alanlarında ve bu yaş gruplarında anadili İngilizce olan tecrubeli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerden ve eğitimden maksimum verim alabilmeleri ve aktif katılım sağlayabilmeleri için her türlü ekstra desteği vermektedirler.

Programlarımızda, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri program süresince her zaman ön planda tutulmaktadır.

Junior eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatına uygun geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Ayrıca her seviye çocukları Cambridge Young Learners sınavlarına hazırlamaktadır.

 

Sınıflarımız en fazla 10 öğrenciden oluşmaktadır.

 

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler......