Hasdil

Anasayfa / Hasdil

HASDİL KİMDİR?

Hasdil 2004 yılında İngiltere'ye öğrenci gönderme amaçlı kurulmuş olup, 2010 yılında Meram Yeni Yolda,İngiltere'nin seçjin dil okullarından olan ISE(Intensive School of English) ile beraber İngilizce kursu olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Her yaşa ve her beklentiye hitap eden Hasdil amaca ve kişiye özel eğitim programlarıyla Konya'da yepyeni bir eğitim anlayşının öncüsü olmuştur.


NEDEN HASDİL?

Hasdil İngiltere merkezli bir kurumdur. Eğitmen kadromuz tamamen ana dili İngilizce olan öğretmenlerden oluşmaktadır. Sloganımızda da hep belirttiğimiz gibi İngilizceyi İngiliz öğretmenlerle öğretiyoruz.

Kurumumuzda İngilizceyi kalıplaşmış standartlarda değil, yaşayarak öğretiyoruz. Öğrencilerimizin bizi tercih etmelerindeki diğer bir husus ise beklentilerinin karşılığını aldıkları için zamanlarının ve emeklerinin boşa gitmediğini görüp çevrelerinee bizi refere ederler buda bizim kurumumuzun kalitesini ortaya koymaktadır.


EĞİTİM SİSTEMİNİZ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Belirttiğimiz üzere eğitim sistemimiz tamamen İngiltere'deki merkez okulumuzca yönetilir. İngiltere'deki eğitimin bire bir aynısı uygulanır. Bu da farklı bakış açıları ve çok yönlü eğitimi beraberinde getiriyor. Kesin sonuç farklı alternatiflerle mümkündür ve Hasdil Konya'da tektir.


OKULUMUZUN BULUNDUĞU ÜLKE VE ŞEHİRLER
  • İngiltere'de merkez ve şuba olmak üzere 2 tane Brighton şehrinde,
  • İspanya'da 1 tane Tenerife şehrinde,
  • Ükemizde sadece Konya'dayız.

OKUL KADRONUZDAKİ ÖĞRETMENLER HANGİ ÜLKELERDEN GELMEKTEDİR?

İngiltere ve Amerika'dan yani ana dili İngilizce olan ülkelerden profesyonel öğretmenlerin okulumuzda görev yapması kıstasımızdır.


İNGİLTERE'YE GİDECEK HEMEN HERKES SİZİN DİĞER FİRMANIZ OLAN EDUREFER'İ TERCİH EDİYOR.NEDEN?

İngiltere'ye gitmek isteyen öğrencilerin bizi tercih etmelerindeki en önemli unsur yine merkezi İngiltere de bulunan tek kurum olmamızdır. (bkz.www.edurefer.com) Yurtdışında öğrenci gönderirken "YURTDIŞINDA KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDİN" anlayışıyla hareket ediyoruz. Orada kendilerini yalnız hissetmeyecekerine somut şekildegaranti veriyoruz. İngiltere'ye adım attıkları andan itibaren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından havaalanında karşılanıp konaklayacakları ingiliz aile yanına veya öğrenci yurtlarına yerleştirilirler. Ayrıca, okulun ilk günlerinde ekibimiz tarafından konakladıkları yerden alınıp, okullarına ulaştırılırlar. Ekibimiz, öğrencilerimize çevreyi tanıtırlar. Yani kısacası öğrencilerimiz İngiltere'de kaldıkları süre içerisinde istedikleri her an 7/24 hizmete hazır personellerimizi arayıp yardım isteme imkanına sahip oldukları için maksimum memnuniyetle dolu dolu bir eğitim süreci geçirmiş oluyorlar.