Profesyonel İngilizce Sınav Programları

Anasayfa / Profesyonel İngilizce Sınav Programları

Sınav programlarımız, konusunda uzman tecrübeli, anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından, geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

 

Sınav Programalarımız; BULATS (Business Language Testing Service), BEC (Business English Certificates), ILEC (International Legal English Certificate) ve ICFE (International Certificate in Financial English).

 

 

BULATS: Business Language Testing Service

BULATS dünya çapında, işe alım, yetenek yönetimi ve kariyer planlaması gibi amaçlarla çalışanlarının İngilizce yeterliliğini ölçen firmalar tarafından tanınan bir İş İngilizcesi sınavıdır. 

  

BEC: Business English Certificates

BEC, iş dünyasında kullanılan İngilizcenizin yeterliliğini test eden bir sınavdır. BEC üniversitelere ve meslek eğitimi veren okullara giriş için istenen ve İngilizce yeterliliğini gösteren bir belge olduğu gibi iş hayatında kariyer gelişimi için  bir fırsat varatır.

 

ILEC: International Legal English Certificate

ILEC, adayların uzman hukukçularla etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurma becerilerini ve hukuki çalışmalar yapabileceğini ispat eden bir yeterlilik sertifikasıdır. ILEC hukuk öğrencilerine, avukatlara, uluslararası şirketlerde çalışan orta ve üst düzey yöneticilere  hukuk İngilizcesine sahip olduklarını kanıtlamaya yarar.

 

ICFE: International Certificate in Financial English

ICFE, dünyanın en büyük finans ve muhasebe kuruluşu olan ACCA'nın geliştirdiği mesleklerinde profesyonelleşmiş finansçıların çalıştıkları alana özgü mesleki İngilizce becerilerini ispat etmelerini sağlar. Bu sınav, finans ve muhasebe sektöründe yer alan şirketlerde, profesyonel olarak çalışmak isteyen adaylara kariyerlerinde yükselme imkanı verir.